Po godzinach

Wieczorynka

autor Żona Czerwiec 5, 2016 2 Komentarzy
pexels-photo-30814
Kiedy byłam dzieckiem, był taki punkt w planie dnia, którego za nic nie mogłam przegapić. Wszystkie dzieci, które były na podwórku, nagle zaczynały spieszyć się do domu. Co z tego, że świetnie się bawiliśmy – teraz była pora na Wieczorynkę.

Wieczorynka była w naszym życiu najbardziej stałym punktem. Zawsze o 19:00 zapraszały nas powitalne plansze i telewizor zabierał naszą uwagę aż do ostatniej planszy, która życzyła nam: „Dobranoc”. Mieliśmy swoje ulubione bajki, czasem bardziej czekało się na jedną Wieczorynkę, a czasem mówiło się: „Eee… dzisiaj wtorek, dziś Miś Kolargol. Nie idę.”. Ale niedzieli nigdy się nie opuszczało. W niedzielę zawsze leciały najfajniejsze bajki.

Dziś nie jesteśmy już dziećmi, ale jest niedziela, wieczór i nam też należy się odrobina wytchnienia przed jutrzejszym powrotem do pracy i innych obowiązków. Dzieci nakarmione, wykąpane i już w łóżkach? To teraz siądźcie sobie wygodnie, bo mam dla was coś, co będzie pięknym wstępem do reszty waszego niedzielnego wieczoru.

Rozerwijcie się :)

Coś do zobaczenia

Zobaczcie, jakie piękne i niezwykłe „obrazy” tworzy program – DeepDream. Bierze dwa obrazki: zdjęcie oraz obraz/grafikę i łączy je w zdumiewający sposób.

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-45__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-46__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-56__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-57__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-60__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-71__605

inceptionism-neural-network-deep-dream-art-421__605

 

Więcej na Ostagram

Coś do obejrzenia

Wydaje się czasem, że więcej ludzi dzieli niż łączy. Patrząc na ostatnie wydarzenia w samym naszym kraju, wydaje się to nie do przeskoczenia. A co, jeśli łączy nas dużo więcej niż myślimy? Zobaczcie koniecznie, co może powiedzieć nam o nas… nasze DNA ;)

To tyle na dziś! Ja idę się relaksować. Dzieci w łóżkach, a więc: Pora na Dobranoc ;)

 

Może ci się też spodobać

  • Fistan

    a ja pamiętam dwie dobranocki :) Po obejrzeniu w jedynce należało natychmiast zmienić kanał na ………dwójkę i obejrzeć jeszcze raz tą samą bajkę (albo odwrotnie najpierw dwójka a potem jedynka – to było dawno wybaczcie) :)

    • Agnieszka Krupińska

      Łomatko! Tego to nawet ja nie pamiętam ;)