Po godzinach

Wieczorynka #4 – Hotele, macierzyństwo i bardzo ostra papryka

autor Żona Czerwiec 26, 2016 1 komentarz
milky-way-rocks-night-landscape
Nie wiem jak u was, ale u mnie za oknem wiatr szumi w świerkach, ptaki drą ryja, fakt – komary tną, ale to nieważne, bo jestem w górach! Wyciągam zmęczone wędrówką nogi i z laptopem na kolanach nadrabiam facebookowe zaległości. I zapraszam was na kolejną Wieczorynkę!

Do zobaczenia

Ponieważ przyszły wreszcie wakacje i mamy czas podróży i wypoczynku, to mam dla was coś specjalnie na tę okazję. Jeśli szukacie na swój wakacyjny urlop miejsca z historią i z niepowtarzalnym urokiem, to zajrzyjcie koniecznie na listę 10 historycznych hoteli w Polsce.

ryn

Zamek w Rynie (warmińsko-mazurskie)
lubliniec

Zamek w Lublińcu
kliczkow

Kliczków (dolnośląskie)

A jeśli nie kręci was historyczny klimat miejsca, w którym się zatrzymujecie, być może docenicie jego… wyjątkowość. Nocleg w dźwigu? Kapsule? Na drzewie? W starym pociągu czy samolocie? Żaden problem. Oto lista najbardziej dziwacznych hoteli na świecie.

amsterdam

Inntel Hotels Amsetrdam Zaandam, Holandia
dzwig

Faralda Crane Hotel Amsterdam, Holandia
Free Spirit Spheres

Free Spirit Spheres, Kanada

Do przeczytania

Świat pokazywany przez filtr Instagrama, jest trochę jak komedie romantyczne produkcji TVNu. Wszyscy żyją na modnych zamkniętych osiedlach, rano biegają, potem kawka i kanapka z hummusem, a potem wsiadają do nowego porsche i jadą do pracy w biurowcu ze szkła i stali. Matki z Instagrama mają idealnie czyste mieszkania, pięknie wystylizowane dzieci, a same są zawsze w makijażu i fryzurze prosto od fryzjera. Rozumiem to. Taka wizja świata sprzedaje się najlepiej. Sama unikam robienia takich zdjęć. Nie ze względu na to, że jestem ponad to, ale wiem, ile pracy wymaga zrobienie jednego idealnego zdjęcia. A ja jestem zbyt leniwa ;) Lucy pisze o tym, jakie skutki może mieć taka fotka z Instagrama na nasze macierzyństwo. Jak zwykle z lekkim przymrużeniem oka ;)

Do obejrzenia

Lubicie ostrą paprykę? My ostatnio zaczęliśmy kolekcjonować różne ostre sosy i dodajemy ostre papryczki prawie do wszystkiego ;) Jednak tego, co zrobili ci panowie na filmiku, chyba nigdy nie odważyłabym się zrobić. Zjedli paprykę Carolina Reaper uznawaną za najostrzejszą papryczkę na świecie. Zobaczcie sami, jak potem wyglądali :)

Miłego wieczoru!

Może ci się też spodobać