Po godzinach

SHARE WEEK – polecam blogi ojców

autor Żona Marzec 20, 2015 3 Komentarzy
IMG_5664
Czekałam na ten moment rok. Bo dokładnie rok temu dowiedziałam się o tej fantastycznej akcji, ale nie miałam wtedy śmiałości, żeby wziąć w niej udział. Share Week to specjalny tydzień, w którym w blogosferze polecamy inne blogi.

Akcję wymyślił Andrzej Tucholski z bloga jestKultura.pl (dowiedz się więcej o akcji), a co roku bierze w niej udział coraz więcej blogerów. Dziś i ja do niej dołączam i z niecierpliwością przebieram nóżkami, żeby polecić wam 3 (niestety, tylko 3!!!) naprawdę fantastyczne blogi. Długo się zastanawiałam czy to powinny być blogi z mojego podwórka, czy może coś z zupełnie innej beczki i w końcu postanowiłam polecić wam blogi, które są trochę jednym i trochę drugim, czyli polecam dziś blogi parentingowe, które piszą ojcowie ;)

(Kolejność alfabetyczna)

Blog ojciec

Kamil jest ojcem trójki dzieci i ma 27 lat. Pierwsze dziecko urodziło mu się przed 20tką ;) Mimo tak młodego wieku jest niesamowicie mądrym rodzicem. Pierwsze z brzegu kilka tekstów na dowód:

Mam 26 lat, trójkę dzieci i jestem szczęśliwy

Cieszmy się z porażek naszych dzieci

Sprzeciwy, z których powinniśmy być dumni

Father’s Day

Konrad jest młodym tatą i młodym blogerem ;). Nie zgadzam się z nim, że Przystanek Alaska jest lepszy od Przyjaciół, ale to nie przeszkadza mi z przyjemnością zaglądać na jego blog. Bo chociaż myli się w tak ważnej kwestii, to fantastycznie pisze.

Halo Ziemia

Kolejny Konrad ;), który nie pisze za często, bo jak sam mówi, bardzo długo myśli ;) Ale za to jak już wymyśli, to chwyta za serce ;) Nie jest to blog ściśle parentingowy, Konrad nazywa go blogiem umiarkowanie społecznym i to oddaje znakomicie jego charakter. Rodzina, jak na podstawową komórkę społeczną, zajmuje w nim ważne miejsce.

Tak więc Czytelnicy-Ojcowie – to blogi obowiązkowe dla was, szukajcie na nich inspiracji do bycia lepszym ojcem i pokrzepienia, kiedy wydaje wam się, że nie dajecie już rady.

Czytelniczki-Matki – podeślijcie te blogi ojcom swoich dzieci, bo rodzicielstwo nie powinno być domeną kobiet ;)

A wy Wszech-Czytelnicy – jeśli macie ochotę, podzielcie się w komentarzach adresami waszych ulubionych blogów. Wy też możecie wziąć udział w SHARE WEEK, wystarczy, że wypełnicie formularz.

Bawcie się grzecznie ;)

Może ci się też spodobać

  • Dzięki! :)

  • Przypadkiem trafiłem, a tu taka niespodzianka. Dzięki wielkie za wyróżnienie, tym Przystankiem się nie przejmuj – u mnie w domu tylko jak tak uważam ;)

    • Ufff, to dobrze. Wróciłam do równowagi psychicznej ;)