O mnie

DSC02707

Witaj na moim blogu!

Zanim napiszesz do mnie e-mail, że mam błąd w nazwie bloga – zaparz herbatę, weź ciastko i siądź sobie wygodnie, bo ja o tym doskonale wiem. Tak ma być!

Skąd ta nazwa?

Wypażona – bo nie jestem niewyparzona. Od zawsze jestem cicha, nie wychodzę przed szereg, nie krzyczę, że moja racja jest najmojsza, nie potrafię się kłócić i zawsze staram się zrozumieć drugą stronę. Nigdy nie mam żadnej celnej riposty, kiedy jej potrzebuję. Rzadko mówię, co myślę, a jeśli mówię, to staram się robić to tak, żeby nikogo nie urazić. Jedni powiedzą, że jestem typem skrajnie introwertycznym, inni, że jestem frajerką.

WypaŻona – bo jestem przede wszystkim Żoną swojego Męża, potem mamą Klary i Filipa, potem blogerką, programistką, itd. Jeśli będę pamiętać, że byłam Żoną ZANIM zostałam mamą, że miłość do partnera NIE JEST bezwarunkowa, to może uda mi się zwiększyć szanse na trwały i szczęśliwy związek. Może. Takie tam, pobożne życzenia… Z tych życzeń jednak wzięła się potrzeba poruszania tematów o związkach.

Co tu znajdziesz?

Ten blog założyłam głównie z myślą o żonach i mamach, które tak jak ja przekroczyły już magiczną „30tkę” i nadal myślą o sobie: „Ja? 33 lata? Niemożliwe! Przecież ja mam tylko 27!” ;) .

Poza tekstami o związkach i życiu rodzinnym, znajdziesz sporo smacznych wpisów kulinarnych. Głównie słodkich i poprawiających nastrój (kto by się tam przejmował kaloriami!). Znajdziesz też moje dziwaczne, nieco skrzywione, zabarwione na czarno poczucie humoru. Ciągle mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, która je rozumie…

Chcesz wiedzieć, kto tu pisze?

DSC05198

Pierwsze skrzypce gra tu…
Agnieszka Krupińska – żona i mama na pełen etat. Zamiast gotować dwudaniowy obiad i pastować podłogi woli wyjść z dziećmi na spacer. Rodzinna aktywistka-terrorystka, zmuszająca rodzinę do wycieczek, wypraw i spacerów. Stara się być coraz lepszą żoną i mamą – z różnym skutkiem.

Czasem skrobnie też…
Marcin Krupiński – mąż doskonały, najlepszy przyjaciel żony, główny żywiciel rodziny. Geek i wielki fan LEGO. Beztrosko zaraża swoimi pasjami resztę członków rodziny. Stara się być najlepszym tatą na świecie, choć nie zawsze mu to wychodzi.

Jeśli chcesz o coś zapytać lub przybić wirtualną piątkę – napisz na adres: agnieszka@wypazona.pl

Możesz też polubić mój profil na facebooku
oraz obserwować mnie na Instagramie!

To co? Widzimy się częściej? ;)

 

 • Widzimy się :)

  • Agnieszka Krupińska

   Wzruszyłam się ;)

 • Widzimy się! Też jestem typem skrajnie introwertycznym i wiem, że to dość rzadki okaz:).

  • Agnieszka Krupińska

   Chyba jednak nie tak rzadki, skoro za taki właśnie okaz wyszłam za mąż ;)

   • No proszę:)

    • Ale jakoś nam się udało spotkać i dogadać :)

     • Agnieszka Krupińska

      Ale 5 lat nam to zajęło :P