Po godzinachTrochę żartem

#NieOgarniam #socialmedia

autor Żona Wrzesień 16, 2014 4 Komentarzy
https://www.flickr.com/photos/oggin/13941880457
Uznałam, że nadszedł wreszcie czas na mój #comingout. Biłam się długo z myślami, czy się do tego przyznać, bo w końcu #blogerceniewypada, a jak do tego się pracuje w IT to już w ogóle siara straszna. Dłużej jednak się tego ukrywać nie da, zresztą, pewnie niektórzy z was już coś podejrzewali. Ja nie ogarniam social media.

#nieogarniam

 zdezorientowana

Wczoraj scrolluję walla na facebooku a tam status mojej koleżanki: piękna ikonkowa buźka z podpisem: dumna. O kurcze, myślę sobie, od kiedy to można dodawać ikonki do statusów? Mąż mi pokazał. Ja też to mam i ty też to masz. Nie używam. A może jakbym się nauczyła, moje posty na facebooku miałyby lajków tysiące?

A co do pisania, to nie macie pojęcia ile czasu zajmuje mi napisanie posta na facebooku. Ma być krótko, bo nikt nie będzie czasu trwonił na elaboraty, ma być interesująco, zaskakująco i zabawnie. Ciągle nie odnoszę sukcesów na tym polu…

#brakujemibaterii

 

#instagirl

Czy naprawdę każde moje zdjęcie na instagramie powinno zawierać szczęśliwe buzie moich dzieci i być opatrzone odpowiednim hashtagiem? Zaraz, tylko jednym? Co najmniej 3, 5 najlepiej, albo więcej nawet. Najlepiej #podziel #całe #zdanie #na #hashtagi zobaczysz jak ci followerzy skoczą. Jak cię komentować będą. Po co ja się tak wysilam, mózg natężam żeby opis dać, choć dwa słowa. A tu się okazuje, że powinnam sypnąć hashtagami jak z rękawa. Byle dużo, zawsze się coś dopasuje. Wypiszę sobie 3 dyżurne, mogę je stosować w zasadzie #wkazdejsytuacji: #instagirl, #instakids #omnomnom.

#rzygniecieprzedsnem #juzspi

 

 

Jak wam jeszcze te wszystkie krzyżyki nie obrzydły – obejrzyjcie sobie. Obrzydną ;)

 

Zdjęcie z Flickr.com

Może ci się też spodobać

  • #padłem #rotfl #teznieogarniam #nieczytampostowagiprzedpublikacjazebymieclepszyubaw

    • Łukasz Wysocki

      #trololo #rotfl #teznieogarniam #preczzhashtagami #preczzpreczem

  • jaroslawczajaZnadPlanszy

    Ja hasztagow zupelnie nie uzywami i nie czuje potrzeby.