Po godzinach

Kto nie chciałby spędzić Walentynek z Ryanem Reynoldsem?

autor Żona Luty 12, 2016 0 komentarzy
584329.1
Ryan Reynolds właśnie wylądował na szczycie mojej listy ulubionych aktorów. Widywałam go już w kilku produkcjach, gdzie wydawał mi się sympatyczny, ale wielkim afektem nie zapałałam. Ot, nie do końca jest w moim typie, wolę brunetów. Na randkę bym się z nim nie umówiła, do łóżka też bym nie poszła. Ale… istnieją jeszcze rzeczy, które są bardziej sexy niż nagi tors Khala Drogo. Niektórzy mówią, że inteligencja jest sexy, ja chętnie dodałabym jeszcze poczucie humoru.

Już w niedzielę Walentynki i zdradzę wam, że możecie je spędzić z Ryanem Reynoldsem. Żaden problem. Od dziś w kinach leci najnowsza produkcja z tymże przystojniakiem w roli głównej, czyli Deadpool. Ostrzegałam was, że jest to jeden z filmów, na które będziecie musiały iść ze swoim facetem, ale nie martwicie się. To wcale nie jest głupi film o super bohaterach tylko piękny i wzruszający romans. Zobaczcie same!

Ryan Reynolds nigdy nie robił tajemnicy z tego, że od 11 lat czynił wszelkie starania, żeby wcielić się w tę rolę. Kiedy zobaczył kostium Deadpoola, po prostu się rozpłakał ze szczęścia (ech, przystojny a do tego wrażliwy). A kiedy już tę swoją wymarzoną rolę dostał, to pokazał, że jest dla niej stworzony. Tak się chłopak wkręcił, że nie tylko stworzył fantastyczną postać, ale jako Deadpool wziął udział w niestandardowej akcji promującej profilaktykę nowotworową. Zobaczcie koniecznie wersje dla panów i wersję dla pań.

I jakby tego było mało, dziś Ryan dał mi trzeci powód, żeby dać mu zaszczytne pierwsze miejsce. Podczas wywiadu w jednym z telewizyjnych show, przekazał kilka słów dla przyszłych i świeżo upieczonych ojców. Ta grafika rzuciła mi się w oczy dziś rano na fejsie i przypieczętowała moje uwielbienie dla tego aktora.

12715429_611221599028523_4156525006300460425_n

Deadpool od dziś w kinach. Spędźcie Walentynki w miłym towarzystwie. Chętnie sama bym się wybrała, tylko muszę znaleźć jakąś nianię. Ktoś chętny? ;)

Może ci się też spodobać