Po godzinach

Fryzury dla fanek seriali i nie tylko – #GeekGirlsOnly

autor Żona Luty 23, 2016 0 komentarzy
daenerys
Raz na jakiś czas nadchodzi w moim życiu moment na zmianę. A wiadomo, że jak kobieca dusza pragnie zmiany, to zmienia fryzurę.

Po raz trzeci (a może czwarty?) w życiu mam długie włosy. Szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się, że to jeszcze kiedykolwiek nastąpi. Od dawna trzymałam się krótszych włosów, od kilku ładnych lat fryzury nie zmieniając, pozostając wierna staremu dobremu bobowi. Nie wiem, co się wydarzyło. Po prostu pewnego dnia postanowiłam, że chcę mieć długie.

Dziś – i mówię to z pełnym przekonaniem – mam fryzurę idealną. Długość w sam raz, żeby można było włosy jakoś związać, nawet na więcej niż 1 sposób. Grzywka prosta – nie gniecie się pod czapką. Włosy z natury mam proste, więc wreszcie mogłam zapomnieć o codziennym znienawidzonym rytuale – myciu i suszeniu włosów. Teraz po prostu myję włosy wieczorem, czasami je podsuszam, siadam na kanapie, oglądam serial i idę spać. Wreszcie koniec z suszeniem i układaniem!

Jeśli też macie długie włosy i więcej umiejętności niż ja, która jednak większość życia obywała się bez gumki do włosów, to mam dla was prawdziwe perełki. Kurczę, na YouTubie NAPRAWDĘ można znaleźć wszystko!!! Mam tu kilka świetnych tutoriali dla wielbicielek Gry o Tron, Gwiezdnych Wojen, Wikingów i Elfów. Długowłose – bierzcie i szalejcie! ;)

1. Khaleese – Gra o Tron

2. Leia, Rey, Padme – Gwiezdne Wojny

3. Katniss – Igrzyska Śmierci

4. Lathgertha – Wikingowie

5. Tauriel – Hobbit

 

Może ci się też spodobać