Miejsca

Czy taki widok może się znudzić?

autor Żona Styczeń 22, 2016 0 komentarzy
6735320631_90bf159b30_b
Oglądaliśmy ostatnio program kulinarny o kuchni na Barbados. Prowadzący pojechał odwiedzić pewną restaurację nad oceanem. Nagle kamera pokazała cudowny widok z okna, wprost na bezkresny błękit i spiętrzone fale oceanu. Siedzieliśmy jak zaczarowani. „Czy taki widok może się kiedykolwiek znudzić?” – wyszeptał mój mąż. No właśnie. Może?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i z okien waszej sypialni macie widok na skąpaną w słońcu plażę, a z dala słyszycie szum fal. Może to wyglądać na przykład tak.

.

Wyobraźcie sobie, że codziennie możecie oglądać, jak słońce znika w morzu, siedząc na tarasie z kieliszkiem wina w dłoni.

.

Wyobraźcie sobie, że codziennie rano wita was taki widok.

Czasami, gdy chmury są naprawdę nisko nie zobaczycie nic, ale i tak wiecie, że góry tam są. Czujecie je.

 

Wyobraźcie sobie, że wczesnym rankiem budzą was głosy ptaków. Mnóstwa ptaków. Wychodzicie na taras i patrzycie jak promienie słońca migoczą na falach jeziora.

Nawet zimą może być pięknie.

 

Nie tylko natura tworzy cudne rzeczy. Czasami można stracić głowę też dla takich widoków:

Z wielką chęcią zamieniłabym swój widok z okna na któryś ze zdjęć. Którykolwiek. Ciekawe, czy kiedyś by mi się znudził? Czy bym w końcu przywykła?
Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie, którym chciałby się podzielić? ;)

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Instagrama. Jeśli jeszcze mnie tam nie obserwujecie, to zachęcam. Znajdziecie tam kilka ładnych widoczków ;)

Zdjęcie na samej górze: Berit Watkin

Może ci się też spodobać